TOP

Pocą ci się stopy? Miej te produkty zawsze przy sobie

Stopy mają naprawdę sporo gruczołów potowych, dlatego też tak intensywnie się pocą. Czasami wystarczy założyć nieodpowiednie skarpetki (wykonane ze sztucznej tkaniny) lub pełne buty, by po kilku godzinach dosłownie mieć mokre stopy. Znajdujące się w butach bakterie zaczynają działać i w efekcie mamy bardzo nieprzyjemny zapach. To dosyć krępujące. Jak sobie z tym poradzić? Wystarczy mieć przy sobie trzy produkty.

Odświeżające chusteczki

Paczka mokrych odświeżający chusteczek z antyperspirantem to obowiązkowy produkt dla osób, mających problemy z potliwością stóp. Stopy można odświeżyć chociażby w toalecie. Zajmuje to chwilę, a pozwala poczuć się zdecydowanie bardziej komfortowo.

Krem do stóp z antyperspirantem

Jeżeli potliwość stóp jest zdecydowanie nadmierna, po odświeżeniu ich za pomocą chusteczek, trzeba użyć też kremu z antyperspirantem. Taki krem szybko się wchłania i zabezpiecza stopę przed ponownym poceniem.

Odświeżacz w sprayu do butów

Ostatni bardzo ważny element, pozwalający uporać się z przykrym zapachem z butów, to niezawodny odświeżacz do butów w sprayu. Taki odświeżacz do butów zawsze warto mieć przy sobie, bo dzięki niemu można zneutralizować nieprzyjemny zapach, wydobywający się z obuwia, a także przynajmniej częściowo poradzić sobie ze znajdującymi się tam bakteriami, które z reguły są właśnie odpowiedzialne za pojawiający się zapach.

Comments are closed.


Blogi. Darmowe Blogi.